FAQs

FAQs

Frequently Asked Questions

Projenizde kullanmak istediğiniz taşların analizleri üniversitelerde maden mühendisleri tarafından yapılmaktadır.  Yapılan taş analizleri ve şahit numuneler tarafımıza onaya sunulmaktadır. Her maden farklı karakteristik özelliğe özelliğe sahip olduğu için testleri farklı yapılır.
Sizler aklınızdakini, hayalinizdekini bizlerle paylaşırsınız. Proje departmanımız sizin için aklınızdakileri projelendirir ve tarafınıza 3B görselleştirme ile elde ettikleri görselleri sunarlar. Değiştirmek istediğiniz yerleri değiştirip projeye onay verdiğinizde üretim aşamasına geçeriz. Projenin tüm ilerlemesine istediğiniz ölçüde şahit olabilirsiniz. Projenin çiziminden, üretimine ve montajına kadar her adımı takip edip, hayalinizin gerçeğe dönüşümünde bizlere eşlik edebilirsiniz. Eğer bizden sadece proje çizim konusunda bu da mümkündür, bu durumda sadece proje çizim bedeli tarafınıza yansıyacaktır.
Firmamızda 7 eksen Kuka robot kullanılmaktadır. Endüstri sektöründe sıkça kullanılan bu robotta neredeyse hayal edebileceğiniz her şey yapılabilmektedir.
İstenilen ürünler için şantiyenizin durumuna ve isteğinize göre bir üretim planlaması yapılır. şantiyede bire bir ölçü (rölöve) alındıktan sonra  üretime başlanır. Şantiyede oluşabilecek olumsuz koşullar tarafımızca tespit edildikten sonra sorunlar ortadan kaldırılır.
Nakliye projenin başında konuştuğumuz önemli hususlardan biridir. Ürünler iki şekilde teslim edilir. 1-Şantiyeye Teslim: Tarafımızca görevlendirdiğimiz bilirkişilerle (exper) ürün paketlenmeye hazır olduğunda kontrolü sağlandıktan sonra kasalanır.  Anlaşmalı olduğumuz alanında uzman nakliye şirketleriyle taşıma sırasında oluşabilecek olumsuz durumlara karşı sigorta yapılır ve nakliye için teslim edilir. Proje alanına ulaşan nakliye tarafımızca kontrolü sağladıktan sonra teslim tutanağı ile teslim edilir. Bu teslimat şeklinde tüm sorumluluk bize aittir. 2-Fabrikadan teslim: Tarafımızca görevlendirdiğimiz bilirkişilerle (exper) ürün paketlenmeye hazır olduğunda kontrolü sağlandıktan sonra kasalanır. Sizin ayarlamış olduğunuz araçlarla sevkiyatı yapılır, bu teslimat şeklinde ürünler fabrikadan çıktıktan sonra sorumluluk sizdedir.