Hakkımızda

Hakkımızda

Background Image

Biz Kimiz?

Hakkımızda

Sadece bize ihtiyacınız olan şeyi söyleyin...

Divider Image

Türkiye'nin Afyon ili İscehisar ilçesinde bulunan BİEV Doğal Taşlar, kolon, korkuluk, lavabo, duş teknesi, küvet, tezgah, vazo, şömine ve diğer dekoratif ürünler gibi mermer ve traverten ürünlerin önde gelen üretici ve ihracatçılarından biridir. 2018 yılından beri doğal taş işiyle uğraşıyoruz.

Fabrikamız 9000 m2 açık, 1200 m2 kapalı alana sahiptir.

Geniş ürün yelpazemiz, gerçekçi fiyatlarımız ve geniş müşteri portföyümüz sayesinde Portföyümüz, tüm uluslararası taleplerin %20'sini Afyon bölgesinde karşılamayı başarmaktadır. Ayrıca firmamız, her geçen gün pazardaki varlığını sürdürmeye çalışmaktadır. BİEV Mermer, yaptığı son gelişmeler ve yatırımlar sonucunda dünya çapındaki müşterilerine ürün sevkiyat kapasitesini artırma başarısını göstermiştir.

Firmamız Amerikan ve Avrupa standartlarında taş tedarik edebilen ve işleyebilen seviyededir. Standartları farklı olan coğrafyalardan gelen taleplere cevap verebiliyoruz. Ayrıca kolon, heykel, temel gibi projeleriniz için gabari dışı ürünler de üretebiliriz...

Şirketimizin ve çalışanlarımızın hedeflediği hedefler, projeyi yaparken en iyi olmak ve dünya çapında rekabetçi ürün ve hizmeti uygun fiyatlarla sunmaktır. Firmamız doğru ürün ve hizmete yüksek maliyetlerle değil, doğru ekip ve organizasyonla ulaşılacağına inanmaktadır.

Firmamızın bulunduğu farklı yerler ve merkezi Afyonkarahisar /Türkiye ve dünyanın en iyi ve en zengin doğal taş kaynaklarına ulaşım dağlamaktadır. Mermer, traverten, limra, onyx gibi birçok çeşidi ile büyük üretim kapasitesine sahiptir...

Yerine atölye, taştan sanat kolonları, profiller, kornişler, tutucular, küvetle halini kurabileceğiniz tüm ürünleri üretiyoruz.

CNC tezgahlarda ve Türk Mermer ustası tarafından şekillendirilen bu dekoratif ürünler size hayran bırakacak.